Coming up 23:57:13

Snooker - Northern Ireland Open 2nd Round
2m
Zhou Yuelong 1.48
Robin Hull 2.66
Soccer - UEFA Youth League Group Stage
2m
Atletico Madrid U19 1.69
Draw 3.45
AS Roma U19 3.70
Basketball - Euroleague (W)
62m
Nadezhda (Women) 8.40
UMMC Ekaterinburg Women 1.07
Tennis - WTA Mumbai Open
62m
Alize Lim 4.50
Ana Bogdan 1.19
Volleyball - Russian Superleague
3h 2m
Zenit St. Petersburg 8.20
Zenit Kazan 1.06
Ice Hockey - Russian KHL
3h 2m
Neftekhimik Nizhnekamsk 1.71
Metallurg Magnitogorsk 2.10
Cricket - South Africa T20 Series
3h 2m
Dolphins 1.65
Warriors 2.24
Golf - Hong Kong Open - Tournament Matchup
9h 57m
Nino Bertasio 1.90
Joakim Lagergren 1.90
Mornington Race 4 - Tom Burke Handicap
Distance: 1500m
Track: Heavy8
Weather: Showery
Start Time: 2:10 PM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st
9. Zilbiyr (4) 55kg
J: Dwayne DunnT: Robert Kingston
4.80 5.60 4.70 5.00 6.50
3.00 4.00 3.00    
2nd
3. Falika (5) 58kg
J: Damien OliverT: G Eurell
2.00 2.00 1.90    
3rd
8. Red Gateau (3) 56kg
J: Ben Thompson(a1.5)T: Greg Hayes
NTD NTD NTD    
Exotics
Quinella (9/3) 7.60  
Exacta (9/3) 17.40  
Trifecta (9,3,8) 57.90  
First Four (9,3,8,1) 160.60  
  Runner (Barrier) Flucs Fixed Win Fixed Place Best of 3 Totes (Win) Middle Tote (Place)
1 832
Form
I Am The Dark (9) 58.5kg
J: Jessica Eaton(a3.0)T: D W Whitworth
3.6 4 4.2 4.4 4.40 2.10 4.50 2.50
2 413
Form
Koolama Bay 58.5kg
Scratched
3 2x8
Form
Falika (5) 58kg
J: Damien OliverT: G Eurell
3.3 3.6 3.5 3.4 3.40 1.80 3.50 2.00
4 975
Form
Sir Mask 58kg
Scratched
5 x55
Form
Blazing Socks (6) 57.5kg
J: Jack HillT: C Maher
16 26 31 26 26 9.00 19.80 5.50
6 026
Form
Duke Of Nottingham (2) 56.5kg
J: Michelle PayneT: Michelle Payne
7.5 10 11 10 11.00 4.20 10.60 3.40
7 198
Form
Cuban Belle (7) 56kg
J: Jack Martin(a3.0)T: P G Carey
9.5 12 13 14 15.00 5.50 12.60 4.60
8 113
Form
Red Gateau (3) 56kg
J: Ben Thompson(a1.5)T: Greg Hayes
5.5 6 4.8 4.6 4.40 2.10 4.70 2.30
9 0x4
Form
Zilbiyr (4) 55kg
J: Dwayne DunnT: Robert Kingston
6.5 4.6 4.8 5 4.80 2.25 5.60 3.00